Röntgenfotos worden in de tandheelkunde regelmatig gebruikt om de situatie in de mond van een patiënt beter te kunnen beoordelen. Met behulp van deze fotos kan aanvullende informatie verkregen worden of kan de gestelde diagnose bevestigd worden.
Doelstelling
Tijdens deze training leren de deelnemers alles over (het maken van) röntgenfotos waarbij onder andere aandacht besteed wordt aan:
– de wet BIG en hoe deze toegepast moet worden bij het maken van Röntgenfoto’s;
– de eigenschappen van röntgenstralen;
– hoe stralingshygiëne voor de patiënt toegepast moet worden;
– het maken van intra-orale opnamen met instelapparatuur;
– het maken van een röntgenprotocol.
Kosten
175,= per deelnemer, vrijgesteld van BTW. Dit is inclusief lesmateriaal, koffie/thee, broodjes en en een officieel erkend certificaat.
In-company
Deze training is uitermate geschikt om in-company te laten verzorgen. Naast dat wij graag een scherpe offerte voor u samenstellen, scheelt het uw medewerkers reistijd, reiskosten en werken zij met eigen materialen. Heeft u binnen uw praktijk niet voldoende medewerkers om deel te nemen aan deze training, informeer dan eens bij een collega-praktijk; deze training kan namelijk ook zeer goed samen met andere praktijken worden gevolgd.
Combineren
Deze training is uitstekend te combineren met de training praktijkhygiëne. Tijdens deze combinatie training zal extra worden uitgeweid over het onderdeel stralingsbescherming bij het maken van röntgenfoto’s. Daarnaast leren de deelnemers alles over de hygiëne en infectiepreventie in de praktijk. Voor meer informatie over deze combinatie training of andere vragen kunt u contact met ons opnemen. Wij helpen u graag!
Meer weten?
Kijk op de website van Dentalskills
- Dit evenement is voorbij.
Training Röntgenfotos maken | Dentalskills
28 november 2013
Evenement-navigatie
Populair
- Blog: Verzopen Cat
- Restauratieve aspecten van gebitsslijtage
- Speekseldiagnostiek geeft inzicht op dieet en cariësrisico
- Eerste hulp bij klachten van een patiënt
- Steeds meer Belgische tandartsen bepalen hun eigen tarieven
- Voorbeeldbrief: Kan je genezen van parodontitis?
- Mooie mondfoto’s in 3 eenvoudige stappen met de Shofu EyeSpecial C-V
- Naoberschap in de mondzorg: Multidisciplinaire behandeling bij kinderen
- 462 tandartspraktijken overgenomen in Nederland sinds 2018
Laatste artikelen
Moe, gespannen, verveeld en leeg, maar niemand die erover praat8 september 2025 - 14:43
ZorgkaartNederland stopt met ongeverifieerde reviews8 september 2025 - 13:36
Ceramir CAD/CAM-blokken: Sterk en flexibel met een hoge esthetische uitstraling8 september 2025 - 09:41
Nieuwe richtlijn: Diagnostiek en preventie van gebitsslijtage6 september 2025 - 09:00
Materiële en formele controles door zorgverzekeraars in 2025: waar wordt op gelet bij mondzorgaanbieders?6 september 2025 - 08:55
Samen naar een duurzamere mondzorg6 september 2025 - 08:50
Op naar een duurzame mondzorgpraktijk6 september 2025 - 08:50
Blog: Quiz6 september 2025 - 08:45
Dental Management Toolkit
Moet elke praktijk zelf het wiel uitvinden? Uiteraard niet. Bekijk de video over de Dental Management Toolkit Database met 200+ documenten en video’s voor praktijkmanagement.